Çiçek Kardeşler Bosch Diesel Service Hakkında

Çiçek Kardeşler Bosch Dizel Servis yıllardan beri hizmette kalite ve müşteri memnuniyet anlayışı ile çalışmalarına devam etmiştir. İstanbul bostancı ve yakın çevresinde vermiş olduğumuz hizmetler, araç kalitelerine yansımış ve böylelikle dizel araçlar servisimizin desteği ile üstün performansa ulaşmıştır.

Bosch dizel servis olarak dikkatli şekilde bakım onarım ve değişim çözümleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Dizel motorların performansını arttırmak aynı zamanda onların yakıt sistemini daha da geliştirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Sürücülerin aşina olduğu problemlerin tanımlanması ve giderilmesinde, üstün Alman teknolojisi ve üst düzey Alman mühendisliği ile ihtiyaçlara en iyi cevabı vermekteyiz. Sürekli gelişim içerisinde olan bir teknolojiye sahip olan servisimiz, pratik çözümler ve ekonomik sonuçlarla ihtiyaçlarınıza her zaman en doğru cevabı vermiştir. Servisimize yapmış olduğumuz yatırımlar, teknik ekipman ve usta kadro bakımından çok iyi sonuç vermiştir. Ergonomik, rahat ve modernize istasyonlarımız, pek çok hizmeti bu serviste daha sağlıklı şartlarda vermemize destek vermiştir.

Dizel araçlarınızın performansı ve pek çok sektörde başarı hedefi için, mutlaka servisimizden yardım almanızı tavsiye ederiz. Her bir parçayı ve her bir sistemi çok iyi bilen uzman ekiplerimiz, kullandıkları teknik ve uygulamalarla birlikte ihtiyaçlarınıza her zaman en doğru cevabı vermiştir. Geçmişten bugüne kabiliyeti ve teknolojisi gelişen servisimiz, uzman kadrosu ile her zaman ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazır olacaktır.

Misyonumuz

Bosch Dizel Servis markasının bize yüklemiş olduğu görev ve sorumlulukları çok iyi bilmekteyiz. Görevimizi yerine getirmek için uzman kadromuzu eğittik ve tecrübe konusunda çok iyi bir noktaya getirdik. Yaptığımız yatırımlarla birlikte teknolojimizi yine sürekli yüksek tutmanın gayreti içerisinde olduk. Alman mühendisliği ve Bosch dizel teknolojisi elbette dünya genelinde sorumlulukları olan bir firma geleneğini ortaya koymaktadır. Müşterinin güvenini ve memnuniyetini önde tuttuk ve bu zaman zarfında hizmet kalitemizi daima yüksek standartlarda ortaya koyduk. Ekipmanlarımızın kalitesine verdiğimiz değer ise hizmet kalitemize yansımış durumdadır. Maliyeti azaltan ve çözüm yaratan hizmetlerimiz size ve aracınıza önemli avantajlar sağlayacaktır.

Vizyonumuz

100 yıllık bir geçmişe sahip olduğumuz gibi, geçmiş dönemlerden bugüne kadar kaliteli hizmetlerle servisimiz kendini göstermiştir. Önümüzdeki süreçlerde aynı çizgide yürümeye ve daha kaliteli sonuçlara ulaşmaya devam edeceğiz. Otomotiv, taşımacılık, madencilik, inşaat, denizcilik, tarım ve enerji sektörlerinde kaliteli hizmetler vermiş durumdayız. Önümüzdeki süreçlerde ise sektörel yelpazemizi daha geniş hale getirip, hizmet standartlarımızı yükselterek sunmaya devam edeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X